Nu går vi mot en ny termin!


IMG_6482Nu  går vi mot ett nytt år och en ny termin! Hemsidan är uppdaterad med nya kurser! Hoppas att du som tidigare gått kurs hittar en ny och att du som vill besöka DinHundskola  för första gången hittar en kurs som passar dig! Träningshallen är äntligen klar med värme och belysning inomhus! Lagom till vinter, kyla och ev snö! På köpet fick vi även en större parkering eller varför inte  – en grusad träningsplan med belysning! Vi hoppas att Du och Din Hund ska trivas på DinHundskola kanske bara för en härlig promenad i skogen eller lek med annan hund i den inhägnade rastgården! Välkomna!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s