Avkoppling


 

Lika viktigt som att aktivera och träna våra hundar är också att dom får sin vila och kan koppla av! Det finns väl inget härligare än att se trötta och nöjda hundar njuta och koppla av efter en skogspromenad,  träning eller annan aktivitet!

En kommentar

  • Vilken sötis på bilden!Ser ut som en irländsk setter valp.Ikväll har jag och Siri tränat avlämning det gick jättebra!Sen har jag återupptagit en annan träning 😉 funkar det kanske jag kan visa nästa kurstillfälle 🙂

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s