Härliga hundar


och fantastiska hundägare önskar er alla ett riktigt GOTT NYTT ÅR! Jag ser fram emot ett nytt spännande år med många fina hund- och hundägarmöten! Under året som gått har mycket energi, kraft och tid gått åt till renovering, röjning och byggnation på Stale – DinHundskola! Men som tur är, har tid funnits för kurser och privatträning också! Det har givit mig energi – att se hundar och hundägare förbättra sin relation, njuta av skog och natur, trivas i varandras sällskap och vara så intresserade av det jag kan dela med mig av!
Min arbetssituation förändras på det nya året vilket innebär att jag får mer tid för DinHundskola! Ett nyårslöfte är att blogga mera! Hoppas du vill hänga med!

Hoppas du kan hitta någon spännande kurs, vill komma och utnyttja skog och mark, kanske släppa Din Hund i rastgården eller bara träffa andra hundintresserade vänner!

Alla hundvänner – vi önskar er ETT RIKTIGT GOTT NYTT ÅR och varmt välkomna till DinHundskola!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s